Resultatservice


Kampoppsett - 2. divisjon

Uthev et lag:

Kamp dato Kampstart Hall Bane Lag Lag Resultat Aksjon
10/1020:30SnarøyaCSkarpaasLIK5-2
10/1020:30SnarøyaDØverås[SCC] Team Sandaker curling1-8
10/1020:30JarATeam MCCThe Guardians8-2
10/1020:30JarB[OCK] StorvikSeniorlaget7-7
10/1020:30BygdøyA[SCC] Marienborg[SCK] Philibert1-5
10/1020:30BygdøyB[BCC] Drøy kostTalsnes7-6
24/1018:30SnarøyaC[SCC] Team Sandaker curling[OCK] Storvik6-7
24/1018:30SnarøyaDSeniorlaget[BCC] Drøy kost4-7
24/1018:30JarATalsnes[SCC] Marienborg5-5
24/1018:30JarB[SCK] PhilibertSkarpaas7-6
24/1018:30BygdøyALIKTeam MCC1-8
07/1120:30SnarøyaCTeam MCC[SCK] Philibert3-6
07/1120:30SnarøyaDØveråsLIK10-3
07/1120:30JarA[SCC] Team Sandaker curlingSeniorlaget7-6
07/1120:30JarB[OCK] StorvikThe Guardians8-5
07/1120:30BygdøyBSkarpaasTalsnes4-8
14/1120:30BygdøyA[SCC] Marienborg[BCC] Drøy kost8-6
21/1118:30SnarøyaCTalsnes[OCK] Storvik3-6
21/1118:30SnarøyaD[SCK] Philibert[SCC] Team Sandaker curling6-6
21/1118:30JarBSeniorlagetSkarpaas4-7
21/1118:30BygdøyA[SCC] MarienborgTeam MCC6-2
21/1118:30BygdøyB[BCC] Drøy kostØverås3-4
28/1118:30SnarøyaCThe GuardiansØverås4-8
05/1220:30SnarøyaD[OCK] Storvik[BCC] Drøy kost7-2
05/1220:30JarB[SCC] Team Sandaker curlingTalsnes3-5
05/1220:30BygdøyALIKSeniorlaget8-7
05/1220:30BygdøyBThe Guardians[SCK] Philibert9-3
12/1218:30SnarøyaDTeam MCCSkarpaas9-2
12/1220:30JarALIKThe Guardians4-10
19/1218:30SnarøyaCTeam MCC[OCK] Storvik5-3
19/1218:30JarASeniorlagetØverås5-7
19/1218:30JarB[BCC] Drøy kostLIK6-9
19/1218:30BygdøyATalsnes[SCK] Philibert3-6
19/1218:30BygdøyBSkarpaas[SCC] Team Sandaker curling0-8
02/0120:30JarALIK[SCC] Marienborg3-8
02/0120:30JarB[SCK] Philibert[BCC] Drøy kost4-4
09/0120:30SnarøyaCTalsnesSeniorlaget5-4
09/0120:30SnarøyaDThe GuardiansSkarpaas4-8
09/0120:30BygdøyA[SCC] Team Sandaker curlingTeam MCC2-8
09/0120:30BygdøyB[OCK] StorvikØverås1-9
16/0120:30SnarøyaCØverås[SCC] Marienborg6-2
23/0118:30SnarøyaD[SCC] MarienborgSeniorlaget0-8
23/0118:30JarBTalsnesTeam MCC8-5
23/0118:30BygdøyAThe Guardians[SCC] Team Sandaker curling1-8
23/0118:30BygdøyBLIK[OCK] Storvik3-8
06/0220:30SnarøyaCTeam MCC[BCC] Drøy kost4-3
06/0220:30SnarøyaDSkarpaas[SCC] Marienborg7-3
06/0220:30JarAØveråsTalsnes7-2
06/0220:30JarB[SCC] Team Sandaker curlingLIK9-2
06/0220:30BygdøyBSeniorlagetThe Guardians5-11
13/0218:30BygdøyA[SCC] MarienborgThe Guardians0-8
13/0220:30SnarøyaD[BCC] Drøy kostSkarpaas11-2
13/0220:30JarA[OCK] Storvik[SCK] Philibert4-5
27/0218:30SnarøyaC[BCC] Drøy kost[SCC] Team Sandaker curling2-6
27/0218:30SnarøyaDTalsnesThe Guardians4-4
27/0218:30JarA[SCK] PhilibertLIK7-3
27/0218:30BygdøyASkarpaasØverås4-6
27/0218:30BygdøyB[SCC] Marienborg[OCK] Storvik0-8
06/0320:30SnarøyaCTeam MCCSeniorlaget6-4
06/0320:30JarB[SCK] PhilibertØverås2-8
13/0320:30SnarøyaD[SCC] Team Sandaker curling[SCC] Marienborg8-0
13/0320:30JarA[OCK] StorvikSkarpaas3-9
13/0320:30JarBØveråsTeam MCC5-4
13/0320:30BygdøyASeniorlaget[SCK] Philibert2-7
13/0320:30BygdøyBLIKTalsnes2-9
20/0318:30SnarøyaCThe Guardians[BCC] Drøy kost2-6