Resultatservice


Kampoppsett - 1. divisjon

Uthev et lag:

Kamp dato Kampstart Hall Bane Lag Lag Resultat Aksjon
10/1018:30JarADordis disiplerDorholt6-5
10/1018:30JarBKverneMagnus Ramsfjell2-8
10/1018:30BygdøyBNilsenLag Dundersalt4-8
17/1020:30BygdøyATveter Sr.Ozonlaget5-2
24/1020:30SnarøyaDMagnus RamsfjellNilsen8-4
24/1020:30JarBOzonlagetSkaret2-6
24/1020:30BygdøyAHellbergDordis disipler5-8
24/1020:30BygdøyBDorholtRieber-Mohn5-4
31/1018:30JarALag DundersaltTveter Sr.6-2
07/1118:30SnarøyaCDordis disiplerOzonlaget8-4
07/1118:30SnarøyaDRieber-MohnHellberg1-0
07/1118:30JarAAagenæsMagnus Ramsfjell4-9
07/1118:30BygdøyATveter Sr.Nilsen9-3
14/1118:30SnarøyaDRieber-MohnAagenæs10-1
21/1120:30SnarøyaDOzonlagetAagenæs8-2
21/1120:30JarAHellbergDorholt2-9
21/1120:30JarBMagnus RamsfjellSkaret6-1
21/1120:30BygdøyATveter Sr.Dordis disipler4-7
21/1120:30BygdøyBNilsenRieber-Mohn1-7
28/1118:30JarBLag DundersaltKverne5-5
05/1218:30SnarøyaCDordis disiplerSkaret10-3
05/1218:30JarARieber-MohnTveter Sr.6-3
05/1218:30BygdøyAHellbergMagnus Ramsfjell0-8
05/1218:30BygdøyBDorholtOzonlaget4-7
12/1218:30JarBAagenæsLag Dundersalt3-10
12/1220:30SnarøyaCSkaretHellberg8-3
12/1220:30JarBKverneDorholt3-8
19/1220:30SnarøyaCDordis disiplerKverne8-6
19/1220:30JarAMagnus RamsfjellRieber-Mohn0-7
19/1220:30JarBNilsenHellberg8-0
19/1220:30BygdøyBSkaretAagenæs5-4
02/0118:30SnarøyaCAagenæsKverne3-10
02/0118:30JarAHellbergTveter Sr.7-12
02/0118:30JarBOzonlagetNilsen1-7
09/0118:30SnarøyaCLag DundersaltMagnus Ramsfjell1-5
09/0118:30BygdøyAAagenæsDordis disipler4-6
09/0118:30BygdøyBKverneRieber-Mohn10-0
23/0120:30SnarøyaCOzonlagetRieber-Mohn3-3
23/0120:30SnarøyaDTveter Sr.Magnus Ramsfjell4-7
23/0120:30JarANilsenSkaret8-7
23/0120:30BygdøyADorholtAagenæs11-1
23/0120:30BygdøyBHellbergKverne3-5
06/0218:30SnarøyaCDordis disiplerNilsen6-4
06/0218:30SnarøyaDSkaretTveter Sr.2-7
06/0218:30JarARieber-MohnLag Dundersalt6-0
06/0218:30BygdøyAKverneOzonlaget5-5
06/0218:30BygdøyBMagnus RamsfjellDorholt5-3
13/0218:30SnarøyaDSkaretLag Dundersalt5-3
27/0220:30SnarøyaCNilsenAagenæs10-2
27/0220:30SnarøyaDLag DundersaltDorholt2-7
27/0220:30JarAOzonlagetHellberg7-3
27/0220:30JarBDordis disiplerMagnus Ramsfjell10-1
27/0220:30BygdøyASkaretRieber-Mohn3-10
27/0220:30BygdøyBTveter Sr.Kverne6-2
06/0318:30SnarøyaDDorholtSkaret1-5
06/0320:30JarAAagenæsHellberg9-2
06/0320:30BygdøyAKverneNilsen4-4
06/0320:30BygdøyBLag DundersaltOzonlaget
13/0318:30SnarøyaCDorholtNilsen6-4
13/0318:30SnarøyaDAagenæsTveter Sr.2-6
13/0318:30JarAKverneSkaret8-2
13/0318:30JarBRieber-MohnDordis disipler3-4
13/0318:30BygdøyAMagnus RamsfjellOzonlaget12-5
13/0318:30BygdøyBHellbergLag Dundersalt0-8
20/0320:30SnarøyaCLag DundersaltDordis disipler3-5
20/0320:30JarATveter Sr.Dorholt1-13