Resultatservice


Kampoppsett - 1. divisjon

Uthev et lag:

Kamp dato Kampstart Hall Bane Lag Lag Resultat Aksjon
09/1018:30JarADordis disiplerRamsfjell4-5
09/1018:30JarBSkaretNilsen7-4
09/1018:30BygdøyBPhilibertTeam Sandaker curling3-9
23/1020:30SnarøyaCØveråsPhilibert6-6
23/1020:30SnarøyaDTeam MCCNilsen10-0
23/1020:30JarADordis disiplerTeam Sandaker curling9-0
23/1020:30JarBDorholtTveter4-7
23/1020:30BygdøyASkaretKverne4-3
23/1020:30BygdøyBRamsfjellSlippery Sliders10-2
06/1118:30SnarøyaCSlippery SlidersTveter5-2
06/1118:30SnarøyaDTeam Sandaker curlingRamsfjell5-7
06/1118:30JarANilsenØverås8-1
06/1118:30JarBTeam MCCSkaret3-12
06/1118:30BygdøyBKverneDorholt6-6
20/1120:30JarAKverneSlippery Sliders11-1
20/1120:30JarBRamsfjellØverås8-4
20/1120:30BygdøyBNilsenPhilibert13-0
27/1118:30BygdøyATeam MCCØverås9-5
27/1120:30SnarøyaCDordis disiplerPhilibert14-6
04/1218:30SnarøyaCØveråsTeam Sandaker curling3-9
04/1218:30JarANilsenKverne2-12
04/1218:30JarBTeam MCCPhilibert7-7
04/1218:30BygdøyARamsfjellDorholt4-6
04/1218:30BygdøyBSkaretTveter6-4
11/1218:30SnarøyaCTeam Sandaker curlingTeam MCC9-3
11/1220:30SnarøyaCSlippery SlidersDorholt2-7
18/1220:30SnarøyaCTeam Sandaker curlingSlippery Sliders1-10
18/1220:30JarARamsfjellSkaret3-4
18/1220:30JarBPhilibertKverne1-11
18/1220:30BygdøyANilsenTveter9-3
18/1220:30BygdøyBØveråsDordis disipler1-8
08/0118:30SnarøyaDTeam Sandaker curlingSkaret5-6
08/0120:30SnarøyaDTveterDordis disipler1-10
08/0120:30BygdøyADorholtTeam MCC4-10
15/0118:30JarADorholtDordis disipler1-7
15/0118:30JarBTveterTeam MCC6-7
15/0118:30BygdøyAPhilibertSlippery Sliders3-13
15/0120:30SnarøyaCDordis disiplerSkaret7-1
22/0118:30SnarøyaCDorholtSkaret5-6
22/0118:30SnarøyaDKverneØverås12-0
29/0120:30SnarøyaCTeam MCCDordis disipler5-8
29/0120:30SnarøyaDSkaretPhilibert10-4
29/0120:30JarASlippery SlidersØverås5-6
29/0120:30JarBKverneTeam Sandaker curling9-2
29/0120:30BygdøyATveterRamsfjell2-11
29/0120:30BygdøyBDorholtNilsen7-8
05/0218:30SnarøyaCTveterKverne3-9
05/0220:30SnarøyaDDordis disiplerSlippery Sliders8-2
05/0220:30JarBRamsfjellNilsen10-4
12/0218:30SnarøyaDRamsfjellKverne0-10
12/0218:30JarATeam Sandaker curlingTveter4-9
12/0218:30JarBNilsenDordis disipler5-6
12/0218:30BygdøyAØveråsSkaret5-7
12/0218:30BygdøyBSlippery SlidersTeam MCC4-4
05/0320:30SnarøyaCPhilibertRamsfjell3-13
05/0320:30JarAKverneTeam MCC10-2
05/0320:30JarBTeam Sandaker curlingDorholt6-4
05/0320:30BygdøyASlippery SlidersNilsen3-6
05/0320:30BygdøyBTveterØverås6-5
12/0318:30SnarøyaCSlippery SlidersSkaret4-9
12/0320:30SnarøyaCKverneDordis disipler8-2
19/0318:30SnarøyaCNilsenTeam Sandaker curling5-2
19/0318:30SnarøyaDPhilibertTveter7-5
19/0318:30JarAØveråsDorholt0-8
19/0318:30BygdøyBTeam MCCRamsfjell3-8
19/0320:30SnarøyaBPhilibertDorholt1-10